منوی اصلی
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 1943
بازديدکنندگان امروز: 331
کل بازديدکنندگان: 796593
بازديدکنندگان آنلاين: 10
زمان بارگزاري صفحه: 0.5460 ثانيه
  جشنواره " اشتراک گذاری تجربه های ارزشمند (اتا) دانشجویان علوم پزشکی در تحقق پاسخگویی اجتماعی"
  به اطلاع دانشجویان گرامی می­رساند در راستای استعدادیابی و افزایش شور و نشاط علمی در دانشجویان و ترغیب آنها به توجه به جامعه و افزایش حس اعتماد به نفس ایشان در تلاش برای خدمت برتر به مردم، در نظر است روز پنجشنبه هشتم اسفند ماه سال جاری جشنواره یک روزه­ای تحت عنوان " اشتراک گذاری تجربه های ارزشمند (اتا) دانشجویان علوم پزشکی در تحقق پاسخگویی اجتماعی" از طرف وزارت بهداشت برگزار شود. موضوع این جشنواره نوع دوستی، پاسخگو بودن به نیازهای جامعه و بر اساس شعر زیبای شاعر گرانقدر سعدی " بنی آدم اعضای یک پیکرند" انتخاب شده است. در این جشنواره فعالیت ­های منتخب دانشجویان در قالب سخنرانی­های ۱۰ دقیقه ای ارایه خواهد شد.
   ١٦:١٦ - دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
  دومین دوره جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزشی
  در دومین دوره جشنواره، به ایده­ هایی که در راستای پیاده سازی بسته­ های تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی ارائه شده باشند امتیاز ویژه ­ای تعلق می­گیرد.
   ١٥:٥٨ - دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
  درخشش دانشجویان علوم پزشکی قم در مرحله دوم یازدهمین المپیاد علوم پزشکی کشور
  درخشش دانشجویان علوم پزشکی قم در مرحله کشوری یازدهمین المپیاد علمی علوم پزشکی کشور با کسب 4 دیپلم افتخار در 4 حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم، آموزش پزشکی، تفکر علمی در علوم پایه و مطالعات میان رشته ای علوم انسانی و سلامت
   ١٥:١٤ - يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
  پخش زنده کنفرانس بین المللی آموزش پزشکی Amee 2019
  پخش زنده کنفرانس بین المللی آموزش پزشکی Amee 2019 دارای امتیاز آموزش مداوم www.amee.org زمان برگزاری: 4 تا 6 شهریور ماه 1398 محل برگزاری: دانشگاه علوم پزشکی زنجان مرکز همایش های بین المللی روزبه- سالن اجلاس برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه تماس حاصل فرمایید.
   ١٤:٥٩ - يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
  تقدیر از دانشجویان راه یافته به مرحله دوم کشوری یازدهمین المپیاد علوم پزشکی
  در مراسمی که به مناسبت میلاد امام رضا (ع) در تاریخ 22 تیر 98 در سالن شهید مطهری ستاد دانشگاه علوم پزشکی قم و در حضور ریاست دانشگاه، معاون آموزشی، معاون دانشجویی و فرهنگی، مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی و اعضای کمیته علمی هر حیطه برگزار شد، از دانشجویان راه یافته به مرحله دوم یازدهمین المپیاد علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور تقدیر به عمل آمد.
   ١٤:٤٨ - يکشنبه ٢٣ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
  فراخوان بنیاد ملی نخبگان در خصوص پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد 98-99
  بنیاد نخبگان استان قم بر آن است که از بین دانشجویان برتر استان جهت بهره مندی از تسهیلات علمی و فرهنگی را بر اساس شیوه نامه انتخاب نماید.
   ١٤:٣١ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
  لینکهای مهم
  همایشها و سمینارها
  سامانه های مرتبط